Prodejna

V naší prodejně prodáváme výrobky řady firem, jejichž modely obstojí i v těch nejnáročnějších aktivitách a především v horských podmínkách. Důraz je kladen na výběr inteligentních a multifunkčních materiálů, které při relativně nízkých hmotnostech vykazují vynikající vlastnosti. Pozornost je věnována zpracování modelů, propracování střihů a osazení špičkovými komponenty.
Hlavním úkolem nabízených výrobků je chránit Vás před nepříznivým počasím, při Vašich aktivitách ve volné přírodě a usnadnit a zpříjemnit v ní Váš volnočasový pobyt i náročné vrcholové aktivity.

Naší snahou je prodávat co možná nejvice výrobků českých firem. Nabízíme širokou škálu výrobků ze špičkového materiálu GORE-TEX®.

Vysoce kvalitní GORE-TEXOVÉ® boty – nízké i kotníkové (trekingové) značek Asolo, Treksta , Kayland, Meindl, Grisport. GORE-TEXOVÉ® bundy a kalhoty, pro široké sportovní vyžití a vrcholový sport, preferujeme firmu Tilak. V nabídce máme rovněž oblečení s membránou Gelanots od firmy

Pinguin. Neodmyslitelnou součástí naší nabídky kompletního sportovního oblečení je funkční termoprádlo od firmy Lasting Sport.

V zimním období můžeme doporučit péřové bundy a vesty od firmy Warmpeace, Sir Joseph a Montane. V naší prodejně najdete také volnočasové kalhoty z nabídky firem Ocůn, Warmpeace, Ok-sport, Tilak a dalších.

Pro horolezce máme připraveny sedací úvazky, jistící prostředky – jako jsou lana, karabiny osmy, lezečky přilby atd. od firem Singing Rock, ocůn, Beal a Petzl. Na materiál, který budete potřebovat na svých cestách, Vám můžeme nabídnout malé i velké batohy firem Doldy, Deuter, Lowe Alpine a Pinguin.
V komplexní nabídce tak nesmí chybět i stany, které jsme pro Vás vybrali z nabídky firem Pinguin, Jurek a Zajo.

Na Vaši návštěvu se těší personál prodejny, který bude vždy připraven Vám ochotně a odborně poradit při Vašem výběru jakéhokoli zboží v naší prodejně. Sami nabízené zboží používáme při našich sportovních, horolezeckých, ale i volno časových aktivitách…

…a proto u nás platí heslo:

“Prodáváme to, co sami používáme.”